Modele flokesh me gersheta te thjeshta

Modeli i flokëve gjysmë të lëshuara dhe gjysmë të kapura është i thjeshtë dhe NUK kërkon shumë Mund. Merrni pjesën e sipërme të flokëve dhe mblidheni në formën e një topuzi. KY modèle flokësh kërkon Vetëm një minutë nga Koha juaj dhe është shumë elegante. NUK keni kohë APO para të shkoni në sallone të bukurisë dhe të bëheni gati për këtë Sezon? Problème s`ka, sepse më poshtë e keni një listë me DISA stile interesante të flokëve, të cilat NUK janě tejet të lehta. Mjafton të Kesh një modèle flokësh në mendje dhe ta provosh atë. Un message partagé par Silk & Cedar Events (@silkandcedarevents) le 5 décembre 2017 à 3:02am PST Duke qenë se motra IME e Vogël Tani është në gjimnaz, më kërkon vazhdimisht këshilla për ruiner më të shpejtë që Mund të bëjë në mëngjes. Dhe meqë AJO më mësoi DISA gjëra MBI modën, Mendova t`i JAP DISA këshilla. Sot së bashku me coiffeur e classe cheveux et maquillage, monaliza kasaj Kemi realizuar një Model të thjeshtë me gërsheta, që Ju VAJZA Mund ta bëni: në Plazh, në përditshmërinë tuaj për në punë, në shkollë ose thjesht për një Kafe me shoqet. KY modèle flokësh NUK Merr kohë më shumë se 1 minutë dhe Ju duhen për ta realizuar thjeshtë; kapëse të Vogla dhe dy llastikë të vegjël për gërshetat. Aimer ce rouge festif pour les vacances! N`oubliez pas de programmer vos cheveux de vacances.

Noël est à seulement 3 semaines!? ❤ ️. . #aveda #avedaartist #avedacolor #avedared #holidayhair #beachyhair de #braids #instahair #utahstylist de la #utahblogger de l`en-#utahcountyhair, de la #hairstyle de #provo #redhair #wavyhair #hairgoals #salonpic #utahcolorist #styledbyaveda de #hcm l`americansalon #aircontrol #avedaspicedcherry #modernsalon #redhairdontcare #behindthechair #byu #uvu de #hairporn de @aveda de @maneinterest de @beautylaunchpad de la @avedapunks un poste partagé par Revista CLASS (@revista_class) le 2 Jul 2018 à 5:50am PDT un poste partagé par JANELLE • AMBER • HAIR? (@janelleamber_hair) le Nov 20, 2017 à 2:23pm PST cela me rend heureux @jessicaflaman #cosmoprofbeauty #licensedtocreate #holidayupdo j`ai utilisé me sécher pour préparer les cheveux et me Puff pour créer de la texture @designmehair Gërsheti është Gjithashtu shumë i thjeshtë dhe i lehtë për t`u bërë. Ju duhet Vetëm një pjesë flokësh të cilën e kapni gërshet dhe e Lini në pjesën e lëshuar të flokëve, në një Topuz ose në flokët e kapura Bisht. Një gërshet i bërë Anash është një mënyrë e mirë për t`u dukur sikur i keni Kapur flokët në mëngjes PA humbur shumë kohë. ? Meraki? (v) faire quelque chose avec l`âme, la créativité ou l`amour; Lorsque vous laissez un morceau de vous-même dans votre travail. Fun Fact-Meraki a été l`un des noms que j`allais nommer mon nouveau salon! Un autre nom était “nativ” je choisis @saripaintscreativespace à la place. ??? . . . En utilisant beaucoup de @designmehair pour compléter ce look. Enroulée avec mon @babylissprousa fer.

?? #SariPaints? Si një nxitëse tifozësh në shkollë të mesme, kuptova se modeli i flokëve Topuz Ishte me STI. Gjithashtu, kërkonte shumë Pak kohë për t`u realizuar. KY modèle është shumë i përshtatshëm sidomos Kur i KE flokët e lagura. forte et jolie. vous obtenez une BFF qui peut faire les deux. ?? Je ngjashëm me një Topuz të çrregullt, Mund të dukeni shumë thjesht dhe me një Topuz të Kapur në mes të kokës dhe Pak të çrregullt. Shtoni Pak volumin e flokëve në Top të kokës dhe Kapini flokët Topuz me një kapëse. KY Stil është shumë i bukur për veshjet e conseilil Bohemian, që Ishte Pak a shumë i vetmi Stil që Unë vishja në shkollë të mesme.